BAMBINO

• Lett i vekt
• Lett å kjøre
• Lett å tilpasse

Panthera Bambino er en barnestol med lav vekt og suverene kjøreegenskaper.
Dette er viktig både i forhold til mestring og deltagelse, og det er også viktig
med tanke på å forebygge senskader.
Svært gode reguleringsmuligheter og et stort tilbehørsprogram gjør stolen
enkel å tilpasse barnas ulike behov.

Standardversjon:
• Dybdejusterbart sete og – pute
• Vinkel- og høydejusterbar rygg
• Hel fotplate, justerbar i høyde, vinkel og dybde
• Tippesikringer
• Drivhjul med høytrykks dekk og titandrivring
• Bremser

Finnes også som Bambino lang, der setedybden er 5 cm dypere.

Totalvekt kun 8,1 kg, transportvekt 4,9 kg. Maks brukervekt er 60 kg,

VIDEO AV BAMBINO

TEKNISKE FAKTA

TEKNISKE FAKTA BAMBINO

Tekniske fakta & art.nr.    
Art.nr.3572400357270035730003573300
NAV Hj.m.nr.161477011207011208015675
ASetebredde cm24273033
BTotal bredde52555861
CTotal lengde cm65-71,565-71,565-71,565-71,5
DTotal høyde cm57,5-6557,5-6557,5-6557,5-65
ESetevinkel grader
FSetehøyde bak cm37393939
GSetehøyde foran cm39414141
HSetedybde cm18-2523-3023-3023-30
IRyggvinkel bak-foran12° - (-7,7°)12° - (-7,7°)12° - (-7,7°)12° - (-7,7°)
JRygghøyde cm17-25 alt. 27-3517-25 alt. 27-3517-25 alt. 27-3517-25 alt. 27-35
KFotbøyle lengde cm. Se beskrivelse på skisse over - K.
Bambinofotplate m/ 24" drivhjul 5" svinghjulTrinnløs 21-30 cmTrinnløs 21-30 cmTrinnløs 21-30 cmTrinnløs 21-30 cm
Bambinofotplate m/ 22" drivhjul 5" svinghjulTrinnløs 21-29 cmTrinnløs 21-29 cmTrinnløs 21-29 cmTrinnløs 21-29 cm
LFotbøyle vinkel grader103°103°103°103°
MBredde cm29,532,535,538,5
NLengde cm60606060
OHøyde cm32323232
Bambino lang Bambino lang er identisk med Bambino kort, men har 5 cm dypere setedybde.
Art.nr.3572401
357270135730013573301
NAV Hj.m.nr.233073234357239683
Setebredde cm24273033
Vekt     
Totalvekt (g)8120834885768804
Transportvekt (g)4894514053685596
Brukervekt (kg)60606060

TILBEHØR BAMBINO

EIKEBESKYTTER

EIKEBESKYTTER STANDARD

PUTE

PUTE

KJØREHÅNDTAK

KJØREHÅNDTAK VENDBARE

EIKEBESKYTTER

KJØREBØYLE

EIKEBSKYTTER MOTIV

TILBEHØR TIL RULLESTOL

KLESBESKYTTER

NAKKEPUTE

RAMMEBESKYTTER

↓